Modern Academy – szkoła podstawowa w Toruniu

Szukasz szkoły podstawowej dla swojego dziecka, w której liczy się kreatywność intelektualna, poszukiwania mocnych stron ucznia, samodzielność, umiejętność interpretacji informacji oraz analizy? Dowiedz się, jakie korzyści zapewnia szkoła prywatna, a także, dlaczego warto wybrać Modern Academy.

Z każdym rokiem popularność przedszkoli oraz szkół niepublicznych rośnie. Rodzice zwykle dobrze znają oba systemy – publiczny oraz prywatny – i wybierają ten drugi z powodu licznych zalet. Jest wiele powodów, dla których coraz więcej rodziców decyduje się na placówkę edukacyjną w sektorze niepublicznym – jak Modern Academy, szkoła podstawowa w Toruniu.

Szkoła prywatna – nowoczesna edukacja

Modern Academy to szkoła podstawowa oraz zerówka zapewniające edukację na najwyższym poziomie. Doskonale wykwalifikowana i przygotowana do pracy z dziećmi kadra gwarantuje wszechstronne wsparcie, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i dalszej nauki w szkole średniej oraz do życia w społeczeństwie informacyjnym. Bogata oferta zajęć dodatkowych rozwijających umiejętności i wspomagających rozwój dziecka zapewniają atrakcyjność programu nauczania.

Prywatna szkoła podstawowa – dlaczego warto wybrać Modern Academy?

Modern Academy to edukacja oparta na nowoczesnych standardach kształcenia na poziomie szkoły podstawowej. Wśród zalet szkoły prywatnej trzeba wymienić m.in.:

– wysoką jakość nauczania oraz łagodny start,

– rozwijanie różnych kompetencji (jak umiejętność analizy, interpretacji itd.),

– rozwijanie kreatywności intelektualnej,

– wykorzystywanie najnowszych technologii w procesie dydaktycznym i wychowawczym;

– wszechstronne wsparcie, opiekę merytoryczno-dydaktyczną i liczne zajęcia dodatkowe,

– małe klasy (maks. do 18 uczniów),

– przyjazną przestrzeń do nabywania i utrwalania wiedzy i harmonijnego rozwoju,

– stawianie na mocne strony i talenty danego ucznia,

– zaangażowaną kadrę,

– bogaty wybór zajęć pozalekcyjnych: warsztatów, gier i zabaw,

– nauczanie języków obcych na wysokim poziomie (dobra znajomość angielskiego oraz podstawy francuskiego i hiszpańskiego),

– dopracowane programy nauczania,

– opiekę medyczną, stałą opiekę pedagoga szkolnego,

– indywidualne zajęcia logopedyczne (w razie potrzeby).

Szkoła podstawowa w Toruniu – rekrutacja do Modern Academy

Zapisy do Modern Academy na podstawie Karty zgłoszenia trwają przez cały rok, a w przypadku wolnych miejsc może zostać uruchomiona rekrutacja uzupełniająca również w trakcie roku szkolnego. Prowadzone są też zapisy na listę rezerwową. Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, wysokości czesnego oraz wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie szkoły: https://modernacademy.pl