Herb Miasta Toruń
Strona główna

ul. Mazowiecka 49 A

tel. (56) 65 80 202

fax. (56) 65 80 201

e-mail: toto@praca.gov.pl

Wyszukiwarka

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze oferty pracy, szkoleń oraz informacje z PUP Toruń, zapisz się na newsletter.

Kreator CV

Ulubione strony

Zasiłek dla bezrobotnych

Aktualna stawka zasiłku brutto wynosi:

831,10 zł przez pierwsze 3 m-ce

652,60 zł przez kolejne miesiące

Ankieta

Ankieta
Załatwianie spraw Skąd dowiaduje się Pan/Pani gdzie i jak załatwić sprawy w Urzędzie Pracy?
 
840
 
428
 
111
 
1097
Jesteś tutaj: Strona główna » Bieżące » Aktualności » 2012 » „Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko-pomorskiego” - lista rankingowa osób zakwalifikowanych
Logo Urzędu Pracy Herb Miasta Toruń

Powiatowy Urząd Pracy

„Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko-pomorskiego” - lista rankingowa osób zakwalifikowanych

07 września 2012Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia zakończył ocenę merytoryczną Formularzy Rekrutacyjnych i publikuje listę rankingową osób zakwalifikowanych do objęcia wsparciem w ramach projektu „Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko-pomorskiego”.

W wyniku przeprowadzonego w dniach od 30 lipca do 14 sierpnia br. Naboru do PUP dla MT wpłynęły 83 Formularze rekrutacyjne, z czego:
- 3 osoby bezrobotne ubiegające się o możliwość przyjęcia do projektu wycofały swój udział w rekrutacji,
- 8 Formularzy nie przeszło oceny formalnej,
- 72 dokumenty zostały przekazane do oceny merytorycznej.
Oceny merytorycznej złożonych formularzy dokonywała powołana przez Dyrektora PUP dla MT Komisja Rekrutacyjna, w skład której weszli pracownicy urzędu. Każdy z członków Komisji przed oceną każdego Formularza rekrutacyjnego zobowiązany był do podpisania deklaracji poufności i bezstronności.
W wyniku tej oceny 3 formularze nie uzyskały wymaganych 9 punktów - nie spełniają minimum punktowego (zgodnie z §7, ust. 9 Regulaminu Rekrutacyjnego).


Na podstawie wyników oceny Formularzy rekrutacyjnych Komisja Rekrutacyjna sporządziła listę rankingową Kandydatów zakwalifikowanych do udziału w projekcie.
 
LISTA RANKINGOWA
 
Osoby, które zakwalifikowały się do udziału w projekcie (pierwsze 36 osób z listy rankingowej) zostaną indywidualnie powiadomione o terminie podpisania deklaracji uczestnictwa w projekcie. Odmowa podpisania deklaracji równoznaczna jest z rezygnacją z udziału w projekcie.
 
Uczestnicy projektu rozpoczną szkolenie „ABC przedsiębiorczości” w dniu 17 września   2012 roku.
 
Kandydaci, którzy znajdują się na pozycjach od 39 do 69 włącznie będą zapraszani do projektu w przypadkach ewentualnych rezygnacji osób wcześniej zakwalifikowanych do objęcia wsparciem w ramach projektu.


Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia informuje ponadto, iż wszystkie osoby, które ubiegały się o przyjęcie do projektu i uzyskanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej i nie udało im się znaleźć w gronie uczestników, będą mogły złożyć Formularze rekrutacyjne w ramach drugiego naboru tych dokumentów, który urząd planuje przeprowadzić w I kwartale przyszłego roku.

Zgodnie z § 7, ust. 19 Kandydaci nie zakwalifikowani do udziału w projekcie, maja możliwość skorzystania z innej formy pomocy określonej w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. W celu uzyskania informacji na temat możliwych form wsparcia proponujemy kontakt z Doradcą Zawodowym.

 
Projekt „Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko-pomorskiego” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 

Oceń nasze artykuły:

Aktualna ocena: 0 (ocen: 0)
Metryczka dokumentu
Autor dokumentu:Paweł Frańczak
Utworzono: 07 września 2012
Zmodyfikowano: 07 września 2012 przez Paweł Frańczak
Przycisk przenosi na stronę główną

Copyrights © 2012 Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Supremo.pl  System Labor - CMS dla Urzędów Pracy